Dlaczego spodnie levis są obowiązkową pozycją w szafie wielu osób??>

Tego typu jeansy znajdują się w większości szaf, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Są także niezwykle popularne jako odzież dla dzieci. Niesłabnące powodzenie, jakim się cieszą spodnie levis ma swój początek na amerykańskich farmach, gdzie nosili je farmerzy ze względu na ich doskonałe walory użytkowe.

Dlaczego jeansy są wciąż popularne, mimo zmieniających się trendów w modzie?


Tego rodzaju spodnie są szyte z bardzo mocnego i trwałego denimu. Świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach życiowych. Można je zestawiać praktycznie z każdym stylem odzieży, dlatego wciąż są tak popularne. Jeansy są bardzo lubiane przez mężczyzn, ponieważ ich wygoda i klasyka nie ma sobie równych. Większość kobiet również posiada w swoim obowiązkowym zestawie strojów te praktyczne spodnie, dające się łatwo komponować z każdym modnym stylem. Są one świetnym dopełnieniem zarówno ubioru codziennego, jak i na bardziej uroczyste okazje.

Czym różnią się poszczególne modele jeansów?


Z reguły każda ze znanych marek posiada swój charakterystyczny element w kroju spodni, który jest zawsze zachowany dla ich rozpoznawalności. Modele różnią się od siebie przede wszystkim szerokością nogawek. Są one opisane odrębnymi nazwami.

Model o kroju Regular jest najbardziej popularnym fasonem spodni levis, ponieważ posiada proste nogawki o naturalnej linii. Fason slim ma wąskie, przylegające nogawki, a Loose szerokie i swobodne.
Tags: