Koszule męskie w różnorodnym wydaniu?>

Który mężczyzna nie ma w swojej szafie chociaż jednej koszuli? Pewnie niewielu się takich znajdzie, bo jest to ubiór, który trzeba mieć w swojej garderobie. Nawet jeśli nie jest to nasz styl codzienny, nie lubimy koszul, niektóre sytuacje wymagają takiego właśnie ubioru. Nie ma alternatywy dla koszuli.


Do czego ubieramy koszulę?

Koszula oczywiście kojarzy się od razu z garniturem, czyli z zestawem eleganckim, którego jest fundamentem. Jednak jest to jedna wersja z wielu. Kto powiedział, że do marynarki i dżinsów nie można ubrać koszuli? Oczywiście, że można i jest t jeden z najpopularniejszych zestawów na co dzień, w formie casualowej. To połączenie pasuje również na mniej oficjalne okazje, tj. randka, teatr, kolacja rodzinna itp. Modne koszule męskie w takim wydaniu codziennym to bardzo chętnie wybierany ubiór. Są wykonane z innego materiału i mają inny nieco styl. Oprócz garnituru, marynarki i dżinsów, koszulę obecnie ubiera się również do spodenek - w wersji casualowej oraz bardziej militarnej czy sportowej. Jest to połączenie dość oryginalne, ale z jednej strony popularne, letnie. Nie musi oczywiście kojarzyć się tylko z hawajską koszulą, ale również z jednokolorową, klasyczną koszulą z krótkim rękawem.


Warto łączyć style

Bardzo popularna jest teraz zabawa modą męską. Modne koszule męskie łączymy chętnie z eleganckimi ubraniami a także z codziennymi. Nie ma granic. Czy do dresowej bluzy czy do marynarki - koszula wygląda dobrze w każdym wydaniu. Oryginalność i unikatowy styl są dobrze widziane.


Tags: