Kultowe domy mody z Włoch?>

Włochy to prawdziwa kolebka mody najwyższej jakości. Włosi po prostu uwielbiają dobrej jakości ubrania i buty, trzymają się raczej tego co klasyczne, wykonane z najwyższą starannością, z dobrych gatunkowo tkanin i skór. W końcu to właśnie we Włoszech mają swoje miejsce najbardziej znane na całym świecie targi tkanin, z których żyją najbardziej luksusowe domy mody z tego stylowego kraju.


Versace

Sukienki Versace jak te - https://mayoutway.com/sukienki-versace to obiekt pożądania wszystkich kobiet uwielbiających modę najwyższej jakości. Gustują w nich również gwiazdy telewizji i show business, wielkie aktorki filmowe oraz piosenkarki. Każdego roku przynajmniej kilka znanych kobiet zakłada sukienkę Versace na galę Oscarów. Współcześnie Versace idzie tak naprawdę ze swoimi modelami w dwóch kierunkach. Z jednej strony to luksusowe i klasyczne stroje, pod marką Versace, z drugiej to zaś linia tańsza i bardziej młodzieżowa pod marką Versace Versus.


Gucci

Kolejny luksusowy dom mody rodem z Włoch to Gucci. Marka Gucci nie chodzi na kompromisy i projektuje tylko i wyłącznie linie drogie, a zatem przeciętny śmiertelnik raczej rzadko może znaleźć tam coś dla siebie. Gucci to kwintesencja luksusu, to marka znana na całym świecie, która doskonale łączy długoletnią tradycję z tym co obecnie w trendach.


Dolce and Gabbana

Dwóch sympatycznych projektantów pracujących razem na swoją markę to ostatnia propozycja kultowego domu mody z Włoch. Chociaż marka Dolce and Gabbana raczej nie należy do leciwych, niektóre ich projekty już są po prostu kultowe, co wynika z zainteresowania ze strony gwiazd muzyki i popkultury, takich jak na przykład Madonna. Tak jak sukienki Versace to propozycja na największe gale, na których obowiązują stylizacje wieczorowe, tak ubrania od Dolce and Gabbana nadają się świetnie na mniej oficjalne imprezy. Wciąż jednak kosztują przynajmniej kilka tysięcy euro.


Tags: